50. Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-06-13

50. Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA

BAZUNA
W tym roku Przegląd Bazuna odbędzie się na terenie Kampusu Politechniki Gdańskiej. Scena główna i widownia na ok. 1000 miejsc siedzących znajdzie się na dziedzińcu przed Gmachem Głównym w specjalnym namiocie, który nas zabezpieczy przed kaprysami pogody od piątku do niedzieli (8 – 10 lipca).

Drugim miejscem koncertów będzie Klub Kwadratowa gdzie zmieści się max. 300 osób publiczności. Koncerty w Kwadratowej  rozpoczną się w czwartek 7 lipca; od piątku do niedzieli (8 – 10 lipca) koncerty będą się odbywać podczas prób akustycznych na głównej scenie.

Udział w koncertach 50. Przeglądu Bazuna jest nieodpłatny. Osobom, które wpłacą darowiznę w wysokości minimum 300 zł, organizatorzy zapewniają miejsce dla 2 osób w koncertach wieczornych od piątku do niedzieli pod Gmachem Głównym PG. Opaska identyfikacyjna w biurze Bazuny. Osobom, które wpłacą wyższą kwotę gwarantujemy dodatkowo śpiewnik Bazuny lub wydawnictwa multimedialne. Biuro Bazuny będzie zlokalizowane przy bramie głównej PG.

Z okazji 50-lecia Przeglądu Bazuna będzie czynna wystawa okolicznościowa na dziedzińcu im. Jana Heweliusza w Gmachu Głównym.

Dla widzów przyjezdnych przewidujemy możliwość noclegów w akademikach, oraz na polu kamperowo-namiotowym Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. Na tym polu przy stacjonarnym grilu będzie można spotykać się na nocne śpiewanie.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są pod adresem: https://www.bazuna.org.pl/