Rowerem na uczelnię - już dzisiaj dołącz do naszej kampanii | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-04-28

Rowerem na uczelnię - już dzisiaj dołącz do naszej kampanii

Rowerem na uczelnię - kampania
Kampania „Rowerem na uczelnię” skierowana jest nie tylko do aktywnych rowerzystów, ale wszystkich, którym na sercu leży troska o środowisko i mają ochotę zmienić swoje nawyki  transportowe. Uczestnicząc w naszej akcji, którą organizujemy wspólnie z Uniwersytetem Gdańskim, można wiele zyskać: kondycję, energię i oczywiście atrakcyjne upominki. Zapraszamy wszystkich pracowników uczelni do rejestracji.

Pracownicy PG, którzy w okresie 4 maja - 30 września przejadą z lub do pracy: 50 razy – otrzymają pamiątkowy komin, przy 100 podróżach otrzymają praktyczną saszetkę biodrową, zaś ci, którzy wykonają 200 i więcej podróży otrzymają narzędziownik pozwalający na naprawę roweru. Dodatkowo na trzech najwytrwalszych uczestników czekać będą nagrody w postaci kart podarunkowych.

Jak działa rejestracja? Wystarczy wejść na stronę https://rowery.pg.edu.pl/ i w formularzu rejestracyjnym podać:

  • miejsce zamieszkania,
  • szacowaną odległość dom-praca,
  • środek transportu (do wyboru: rower, hulajnoga, rower elektryczny, hulajnoga elektryczna),
  • czy realizowany jest przejazd łączony z innym środkiem transportu (pociąg, autobus, tramwaj).

Uczestnicy mają za zadanie rejestrowanie swoich podróży rowerem lub hulajnogą na stronie internetowej kampanii w ciągu dwóch dni od dnia dojazdu do/z pracy. Jeśli ktoś nie jest w stanie przejechać całego dystansu dom-praca, nie ma problemu: może część podróży odbyć przy pomocy transportu publicznego lub wybrać rower/hulajnogę elektryczną. Takie podróże także się w tej kampanii liczą.

Kampania będzie trwać od 4 maja do 30 września 2022 r.

Masz pytania? Napisz do nas: rowery@pg.edu.pl

42 wyświetleń