Kursy przygotowawcze do matury 2023 z Fizyki i Matematyki - rozpoczęcie rekrutacji | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-04-28

Kursy przygotowawcze do matury

Jeśli chcesz:

• powtórzyć, rozszerzyć i usystematyzować materiał z matematyki i fizyki
  • nabyć umiejętności sprawnego rozwiązywania zadań
  • merytorycznie przygotować się do egzaminu
  • zyskać pewność, że decyzja o wyborze dalszej drogi kształcenia jest najlepsza
  • zapoznać się z atmosferą renomowanej wyższej uczelni
  • sukcesem zakończyć egzamin dojrzałości

Zapisz się już dziś!

Co nas wyróżnia:

• doświadczeni nauczyciele, ze zindywidualizowanym podejściem do uczniów
  • kameralne grupy zajęciowe
  • zajęcia odbywają się w pozytywnej, wspierającej atmosferze
  • możliwość realizacji na poziomie rozszerzonym kursu z matematyki i fizyki w ciągu jednego dnia
  • zajęcia odbywają się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w historycznym otoczeniu

Kursy przygotowują do matury w zakresie rozszerzonym, prowadzone są w wymiarze łącznym po 78 godzin zajęć lekcyjnych z każdego przedmiotu, w tym na kursie z fizyki 6 godzin lekcyjnych poświęconych jest eksperymentom fizycznym. Prowadzone zajęcia odbywają się w soboty, po 3 godziny lekcyjne, przez 26 tygodni: fizyka w godzinach 9:15 – 12:00, matematyka 12:15 – 15:00. Warunkiem utworzenia grupy jest zgłoszenie się min. 18 osób.

Początek kursu - 24 września 2022. Zapraszamy!

Opłata za jeden przedmiot wynosi: 950zł.

Tylko 12,18 zł za godzinę!

Więcej informacji na stronie: https://ftims.pg.edu.pl/kursdomatury

Na chwilę obecną należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
O pozostałych kwestiach formalnych będziemy informować Państwa na początku września.