Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-15

Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

mgr inż. Marta Kowalkińska
Laureatka Nagrody im. Prof. Romualda Szczęsnego 2021 – mgr inż. Marta Kowalkińska, fot. Paulina Staniszewska
W imieniu Przewodniczącego Kapituły Nagrody im. Profesora Romualda Szczęsnego dr hab. inż. Mirosława Wołoszyna, prof. uczelni zapraszamy opiekunów prac dyplomowych obronionych na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej do zgłaszania prac do XXI edycji konkursu.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w roku kalendarzowym 2021, które uzyskały ocenę bardzo dobrą, dotyczą nowoczesnych technologii i charakteryzują się innowacyjnością.

Zgłoszenia z Wydziału powinny być składane w Dziekanacie FTIMS (pok. 102 gmach główny) przez opiekunów prac dyplomowych. Wraz ze zgłoszeniami należy składać kopie prac i opinii wystawionych przez opiekunów i recenzentów wyłącznie w wersji elektronicznej w terminie do 30 kwietnia 2022 r.

Aktualny regulamin i harmonogram konkursu znajduje się na stronie internetowej Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Autorzy zgłaszanych prac proszeni są o wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną karty zgłoszenia uczestnictwa dostępnej na wyżej wskazanej stronie internetowej.