Świąteczna zbiórka dla schroniska "Promyk" - 08-25.12.2021 r. | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-17

Świąteczna zbiórka dla schroniska "Promyk" - 08-25.12.2021 r.

Świąteczna zbiórka
WRS FTiMS podobnie jak w zeszłym roku organizuje zbiórkę charytatywną na rzecz podopiecznych schroniska "Promyk" w Gdańsku wraz z losowaniem!

Całkowita kwota zebrana podczas zbiórki zostanie wykorzystana przez schronisko na zakup ociepleń bud, karmy, suplementów, witamin dla psich i kocich podopiecznych. W czasie Wigilii Wydziałowej można również przynosić rzeczy niezbędne schronisku do funkcjonowania - więcej informacji w wydarzeniu.

By wziąć udział w losowaniu, należy:
- wpłacić datek o dowolnej wysokości na numer konta bankowego schroniska: Bank Pekao S.A 18124012681111001038597629 koniecznie z dopiskiem "Datek na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "PROMYK" w Gdańsku" do 25.12.2021,

- wysłać potwierdzenie/screen potwierdzenia wykonania przelewu na dowolną kwotę oraz numer indeksu (potrzebny do losowania) na adres e-mail: wrs.wftims@pg.edu.pl o tytule „Zbiórka świąteczna”

- dostarczyć wymienione w wydarzeniu przedmioty na Wigilię Wydziałową.

Nasze pupile dają nam tyle radości - dajmy komfort tym, które nie mają swoich domów.