Konkurs | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-15

Konkurs

Konkurs
KONKURS #5KGfizyki Razem z @OpenStax Polska zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania pięć kilogramów fizyki w postaci papierowego egzemplarza podręcznika „Fizyka dla szkół wyższych”.  

Co musisz zrobić?
Nagraj krótki filmik z wypowiedzią na temat podręcznika, rozpoczynając od słów: „Podręcznik „Fizyka dla szkół wyższych” …”. Powiedz np. co sądzisz o podręczniku; dlaczego z niego korzystasz; czy pomaga Ci w nauce przed egzaminami lub wszystko to, co chcesz, żeby usłyszeli studenci, którzy jeszcze nie wiedzą o darmowych podręcznikach OpenStax.

Filmik nie powinien być dłuższy niż 30 sekund.

I co dalej?

Wyślij pracę konkursową do organizatora konkursu, fundacji OpenStax Poland, na adres kontakt@openstax.pl. W przypadku plików większych niż 25 MB skorzystaj z WeTransfer. 

Do kiedy masz czas?

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 15 listopada 2021 r. 

Jeszcze nie znasz “Fizyki dla szkół wyższych”?

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na udział w konkursie – już teraz możesz korzystać z podręcznika, bez opłat i ograniczeń na www.openstax.pl/podreczniki, a także pobrać go w pliku PDF. Do “Fizyki dla szkół wyższych” warto zajrzeć nie tylko na potrzeby pracy konkursowej. Zapewniamy, że będzie to korzystne także ze względu na tok studiów ;-)

Regulamin konkursu
http://bit.ly/Regulamin_Fizyka_dla_szkol_wyzszych_PG

78 wyświetleń