Podziękowania dla Wydziału FTIMS za promocję nauki i techniki na festiwalu Pol’and’Rock | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-09-21

Podziękowania dla Wydziału FTIMS za promocję nauki i techniki na festiwalu Pol’and’Rock

Pol’and’Rock Festival 2021
W dniach 29-31 lipca uczestniczyliśmy w festiwalu muzycznym Pol’and’Rock Festival 2021. Ale nie jako bierni uczestnicy, tylko jako wykładowcy na Akademii Sztuk Przepieknych!

Promowaliśmy nasz Wydział, opowiadaliśmy o prowadzonych przez nas kierunkach studiów, a wszystko poparte było ciekawymi pokazami i eksperymentami. Było to kilka wspaniałych dni podczas, których mieliśmy okazję przekazywać wiedzę oraz dyskutować o bieżących zagadnieniach z zakresu nauki i techniki. Z radością zauważyliśmy, że stoisko Politechniki Gdańskiej cieszyło się niesamowitą popularnością jako jedno z dwóch stanowisk o tematyce naukowej oraz jedyne stanowisko uczelni technicznej w Akademii Sztuk Przepięknych. Dziś, kiedy festiwalowe emocje już opadły, mieliśmy okazję na nowo odczuć pozytywną energię dzięki specjalnym podziękowaniom, które Politechnika Gdańska otrzymała od fundacji WOŚP za współtworzenie tego wydarzenia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy być częścią Pol’and’Rock Festival oraz mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować taką działalność również w kolejnych latach.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować i pogratulować wszystkim pracownikom oraz studentom naszego Wydziału, bez których zorganizowanie stanowiska nie byłoby możliwe. W szczególności podziękowania należą się inicjatorce i organizatorce dr hab. inż. Aleksandrze Mielewczyk-Gryń, pracownikom dr inż. Tadeuszowi Miruszewskiemu, dr inż. Wojciechowi Skubidzie, dr inż. Sebastianowi Wachowskiemu i dr inż. Piotrowi Winiarzowi, a także studentom i doktorantom Oliwi Bilskiej, Martynie Czudec, Krzysztofowi Gołydze, Danielowi Jaworskiemu oraz Ewelinie Kowalewskiej. Specjalne podziękowania kierujemy również do Prorektora ds. kształcenia dr hab. inż. Marka Dzidy, Dziekana Wydziału FTIMS prof. dr hab. inż. Józefa Sienkiewicza oraz Działowi Promocji PG za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia.

94 wyświetleń