Zapraszamy na ADAPCIAK Politechniki Gdańskiej! | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-08-05

Zapraszamy na ADAPCIAK Politechniki Gdańskiej!

adapciak
Niepowtarzalna okazja do poznania osób, które tak jak Ty rozpoczynają swoją przygodę na studiach!

Wyjazd rozpoczniemy dniem na Politechnice Gdańskiej, podczas którego zapoznasz się z kampusem uczelni, biorąc udział w grze terenowej, oraz poznasz organizacje studenckie na integracji na terenie Centrum Sportu Akademickiego. Przez cztery dni w ośrodku w Borzechowie dowiesz się, jak przetrwać na studiach, a to wszystko z dużą dozą humoru. Będziesz bawić się na imprezach tematycznych, poznawać ludzi oraz brać udział w grach i atrakcjach. Każdego dnia czeka na Ciebie coś nowego!

Adapciak tworzony jest przez studentów, dla studentów, a kto wie lepiej jak się bawić? Zarezerwuj sobie czas od 29 sierpnia do 3 września!
Więcej informacji znajdziesz na stronie https://adapciak.sspg.pl.
Do zobaczenia!"