Młodzi pracownicy Wydziału laureatami Stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-07-09

Górnicka Wachowski
Fot. Paulina Staniszewska Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że dwoje pracowników naszego wydziału – Pani mgr inż. Karolina Górnicka oraz Pan dr inż. Sebastian Wachowski – znaleźli się na liście 217 wybitnych naukowców wyłonionych przez zespół ekspercki ministerstwa spośród zgłoszeń z całego kraju. Serdecznie gratulujemy naszym współpracownikom!

Z perspektywy całej uczelni Politechnice Gdańskiej przyznano stypendium aż sześciorgu młodym naukowcom. Korzystając z okazji gratulujemy wszystkim laureatom z PG. Spoza naszego Wydziału laureatami są:  mgr Mohammad Malikan, mgr inż. Erwin Wojtczak, dr inż. Beata Zima, oraz dr inż. Mariusz Szkoda.

Życzymy wszystkim młodym naukowcom i naukowczyniom z PG dalszych sukcesów!