Wiosenno - letnie spotkania online z pracodawcami - Terma Sp.z o.o. | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-05-31

Wiosenno - letnie spotkania online z pracodawcami - Terma Sp.z o.o.

Terma
Biuro Karier PG zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu online z firmą Terma Sp. z o.o., które odbędzie się w ramach wydarzenia „Wiosenno - letnie spotkania online z pracodawcami”.

Spotkanie pt. „Jak rozpocząć karierę w Termie”, odbędzie się 27 maja w godzinach 14:00 – 15:30. Wydarzenie ma na celu przedstawienie studentom możliwości rozpoczęcia praktyk letnich w okresie od czerwca do końca września 2021r.

Terma Sp. z o.o. jest wiodącym producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw.

Podczas praktyk studenci będą mogli zapoznać się produktami, procesem wytwórczym i stosowanymi technologiami w obszarach:

1. Produktów Profilowych
  2. Produktów Medycznych
  3. Maszyn Budowlanych

Firma przygotowała również miejsca dla studentów w Zespole Technicznym, w którym na co dzień pracują konstruktorzy, mechatronicy, elektrycy i automatycy.

Oferta jest skierowana przede wszystkim do przedstawicieli następujących kierunków:

Inżynieria materiałowa

Inżynieria mechaniczno-medyczna

Mechanika i budowa maszyn

Mechatronika

W ramach projektu Terma Young, firma od kilku lat współpracuje z Politechniką Gdańską, oferując: warsztaty, „drzwi otwarte”, praktyki czy ostatnio webinary.

Ilość miejsc na spotkania jest ograniczona, dlatego już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie! Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center i zarejestrować na wydarzenie. Po rejestracji, na dzień przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link z zaproszeniem na spotkanie.

Połączenie będzie realizowane przez platformę MS Teams.

Zapraszamy !!!