Targoiowisko OnLine 2021 | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-05-06

Targoiowisko OnLine 2021

Targoiowisco
Biuro Karier oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na TARGOIOWISKO – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się w dniach od 28 kwietnia do 17 maja 2021 r. w godzinach 12:00 - 13:30 na platformie Ms Teams. Podczas targów firmy przedstawią oferty pracy, praktyk i staży.

Targi skierowane są do wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej, w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika, Energetyka.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

W tym roku zaprezentują się następujące firmy:

28.04.2021 r. - Deltamarin Sp. z o.o.

5.05.2021 r . -  Sunreef Venture S.A.

6.05.2021 r . -  Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.

7.05.2021 r. -  Stocznia Jachtowa Delphia Sp. z o.o.

10.05.2021 r. -  Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

11.05.2021 r. -  Ferchau Poland Sp. z o.o.

12.05.2021 r. - Techno Marine Sp. z o.o.

13.05.2021 r. -  Stocznia Jachtowa Northman

Pozostałe firmy i terminy  zostaną podane wkrótce.

Szczegóły spotkań w wydarzeniach na facebook Biura Karier.

Ilość miejsc na spotkania jest ograniczona, dlatego już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie! Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center i zarejestrować na wydarzenie. Po rejestracji, na dzień przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link z zaproszeniem na spotkanie. Połączenie będzie realizowane przez platformę MS Teams .