Wyniki konkursu na stanowisko Stypendysta/Student/Doktorant w projekcie SONATA BIS 11 | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-04

Logotyp Narodowego Centrum Nauki

Szanowni Państwo,

informujemy, że konkurs na stanowisko Stypendysta/Student/Doktorant w projekcie badawczym pt. „Zrozumienie mechanizmów powstawania i kontrolowane wytwarzanie wieloskładnikowych nanometrycznych stopów na aktywnym podłożu do projektowania stabilnych anod dla tlenkowych ogniw paliwowych”, którego kierownikiem jest Pani dr hab. inż. Beata Bochentyn, prof. uczelni, został rozstrzygnięty. Posiedzenie Komisji stypendialnej odbyło się w dniu 28 marca 2024 roku. W wyniku głosowania Komisja przyznała stypendium Panu inż. Jakubowi Zdankiewiczowi. Protokół z posiedzenia Komisji stypendialnej dostępny jest poniżej.

Protokół z posiedzenia Komisji stypendialnej (pdf, 305.66kB)