Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Miłosza Martynowa | FTiMS - Politechnika Gdańska

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Miłosza Martynowa

22 October 2021 10:30 - 13:30

Gdańsk, 08.10.2021 r.

ZAWIADOMIENIE

w dniu 22.10.2021 r. o godz. 10:30

odbędzie się w trybie zdalnym

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr inż. Miłosza Martynowa

Tytuł rozprawy:  „Analiza struktur, właściwości elektronowych i widma absorbcji hybrydowych materiałów perowskitowych i molekularnych fotouczulaczy za pomocą teorii funkcjonału gęstości i metod superkomputerowych”

Promotor: dr hab. Julien Guthmuller, prof. PG (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Recenzenci: dr hab. Małgorzata Wierzbowska, prof. IWC PAN (Polska Akademia Nauk, Instytut Wysokich Ciśnień)

prof. Benoît Champagne (University of Namur, Laboratory of Theoretical Chemistry)

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 20.10.2021, w celu otrzymania linku.

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12. Streszczenie rozprawy wraz z recenzjami zostało umieszczone na stronie:

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia