Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Górnickiej | FTiMS - Politechnika Gdańska

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Górnickiej

22 October 2021 11:15 - 14:15

ZAWIADOMIENIE

w dniu 22.10.2021 r. o godz. 11:15

w Audytorium Centrum Nanotechnologii A Politechniki Gdańskiej (s. 3/11 CNA),

ul. Narutowicza 11/12 odbędzie się w trybie hybrydowym

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr inż. Karoliny Górnickiej

Tytuł rozprawy:  „Badanie właściwości nadprzewodzących wybranych układów międzymetalicznych”

Promotor:     prof. dr hab. inż. Tomasz Klimczuk (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Recenzenci: prof. dr hab. Andrzej Szewczyk (Polska Akademia Nauk, Instytut Fizyki)

prof. dr hab. inż. Zbigniew Kąkol (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej)

dr hab. inż. Daniel Gnida (Polska Akademia Nauk, Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego)

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12.

Rozprawa doktorska, streszczenie rozprawy i recenzje są dostępne na stronie BiP:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały także możliwość udziału w niej on-line. Chętnych do udziału w obronie, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 20.10.2021, w celu otrzymania linku.