Konferencja PTPS | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-04-26

Konferencja PTPS

Szanowni Członkowie PTF,

Nawiazując do wspomnianej w poprzednim liście 75. rocznicy pierwszej obserwacji promieniowania synchrotronowego oraz 30. rocznicy powstania zaprzyjaźnionego z nami Polskiego Towarzystwa Promieniowania Synchrotronowego przekazuję zaproszenie organizatorów do udziału w 15. Międzynarodowej Szkole i Sympozjum na temat Promieniowania Synchrotronowego w Naukach Przyrodniczych.

Bogdan Kowalski

Sekretarz Generalny PTF

***********************************************************************

W imieniu organizatorów informujemy o otwartej rejestracji i możliwości zgłaszania prac na konferencję "The 15th International School and Symposium on Synchrotron Radiation in Natural Science - The 30th Anniversary of the Polish Synchrotron Radiation Society" , która odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia 2022r. w Przegorzałach koło Krakowa. Jest to miejsce ważne dla PTPS, ponieważ właśnie tam ponad 30 lat temu zostały podpisane dokumenty powołujące do życia Polskie Towarzystwo Promieniowania Synchrotronowego.  Z tego też powodu zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej konferencji oraz do wspólnego świętowania 30-lecia Jubileuszu PTPS.

Ważne daty:

30.04.2022 - Deadline for early registration and abstract submission

31.05.2022 - Abstract acceptance notification

15.06.2022 - Deadline for early payment

31.07.2022 - Registration closing and late payment

Szczegóły konferencji znajdują się na stronie: https://issrns2022.synchrotron.org.pl lub można kontaktować się z organizatorami konferencji poprzez email sekretarz@synchrotron.org.pl.

Serdecznie zapraszamy i cieszymy się na spotkanie z Państwem.

Organizatorzy ISSRNS2022

Chairman