13.12.2021, 16.30, Konwersatorium/Colloquium (online) - sekrety nukleonów/secrets of nucleons | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-09

sekrety nukleonów/secrets of nucleons
Szanowni Państwo, Ze względu na zakłócanie porządku wykładu przez osoby spoza społeczności akademickiej, poniedziałkowe Konwersatorium niestety nie odbyło się.
Prosimy o przyjęcie naszych serdecznych przeprosin przez Wykładowczynię, prof. Annę Staśto, a także przez słuchaczy przybyłych na Konwersatorium.
Organizatorzy Konwersatorium, za łaskawą zgodą Wykładowczyni, zdecydowali się przełożyć wykład na kolejny poniedziałek,tj. na 13 GRUDNIA. Zawiadomienie o wykładzie znajduje się poniżej.

W poniedziałek 13 GRUDNIA, O GODZ. 16.30 odbędzie się KONWERSATORIUM im. Jerzego Pniewskiego i Leopolda Infelda Wydziału Fizyki UW. Spotkanie będzie miało wyłącznie formę ONLINE.
Osoby chcące wysłuchać wykładu będą proszone o wcześniejszą rejestrację (link poniżej).

Naszym gościem będzie:

prof. ANNA STAŚTO (Penn State University, USA),
która wygłosi wykład:
"Forever confined but asymptotically free".

Abstrakt wykładu znajduje się poniżej treści niniejszej wiadomości.

Dla sprawnego udziału w Konwersatorium (kwestia rejestracji i poprawnego działania poczekalni) zalecamy uaktualnienie programu Zoom. W załączniku znajduje się wskazówka gdzie szukać przycisku służącego do uaktualnienia.

Link do rejestracji na spotkanie:

Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo potwierdzenie e-mailowe z informacjami jak dołączyć do spotkania.

Na nieformalne rozmowy zapraszamy od godz. 16.

Z wyrazami szacunku,
Barbara Badełek