Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Chmary | FTiMS - Politechnika Gdańska

Treść strony

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Chmary

29 October 2021 13:15 - 16:15

ZAWIADOMIENIE

w dniu 29.10.2021 r. o godz. 13:15

w Audytorium Centrum Nanotechnologii A Politechniki Gdańskiej (s. 3/11 CNA),

ul. Narutowicza 11/12 odbędzie się w trybie hybrydowym

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr inż. Magdaleny Chmary

Tytuł rozprawy:  „Zastosowanie twierdzenia o przełęczy górskiej w anizotropowych układach Eulera-Lagrange'a”

Promotor:     prof. dr hab. Marek Izydorek (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Recenzenci: prof. dr hab. Grzegorz Łukaszewicz (Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki)

dr hab. Aleksandra Orpel, prof. UŁ (Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki i Informatyki)

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12.

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami jest dostępna na stronie:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały także możliwość udziału w niej on-line. Chętnych do udziału w obronie, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 27.10.2021, w celu otrzymania linku.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia