Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Bartosza Trawińskiego w trybie hybrydowym. | FTiMS - Politechnika Gdańska

Wydarzenia

16 Wrzesień 2021 11:00

ZAWIADOMIENIE

w dniu 16.09.2021 r. o godz. 11:00

w Audytorium Centrum Nanotechnologii A Politechniki Gdańskiej (s. 3/11 CNA),

ul. Narutowicza 11/12 odbędzie się

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr inż.
Bartosza Trawińskiego

Tytuł rozprawy:  „Kinetics and mechanisms of oxides reduction in a process of (Bi,Sb)2Te3 thermoelectric materials synthesis”

Promotor: prof. dr hab. inż. Bogusław Kusz (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Beata Bochentyn, prof. PG (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Recenzenci: prof. dr hab. Jerzy Garbarczyk (Politechnika Warszawska, Wydział Fizyki)

dr hab. Ewa Drożdż, prof. AGH (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki)

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały także możliwość udziału w niej on-line. Chętnych do udziału w obronie, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 14.09.2021, w celu otrzymania linku.

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12. Streszczenie rozprawy wraz z recenzjami zostało umieszczone na stronie: