Prosimy uczestników Kursów o przesłanie swoich adresów e-mail Prosimy uczestników Kursów o przesłanie swoich adresów e-mail

Uprzejmie prosimy uczestników Kursów o przesłanie swoich adresów e-mail na adres kursy.wftims@pg.edu.pl . Adresy te posłużą do rejestracji uczestników na platformie zdalnego naucznia eNauczanie.

Weekendowy kurs wyrównawczy z Fizyki nie zostanie uruchomiony Weekendowy kurs wyrównawczy z Fizyki nie zostanie uruchomiony

Informujemy, że Weekendowy kurs wyrównawczy z Fizyki nie zostanie uruchomiony ze względu na niewielką ilość uczestników. Zapraszamy do uczestnictwa w kursie dwutygodniowym.

Rozpoczęcia rekrutacji. Rozpoczęcia rekrutacji.

Od dnia 21 czerwca 2021 r. rozpoczyna się proces rekrutacji. W tym dniu zostanie uaktywniony Formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy.

Zakwaterowanie dla uczestników kursu Zakwaterowanie dla uczestników kursu

W związku z istniejącą sytuacją związaną z epidemią COVID-19, nie przewidujemy zakwaterowania w domach studenckich Politechniki Gdańskiej.