Wolontariat IT for SHE 2021

✨ Wolontariat IT for SHE 2021 ✨ online ✨

Zostań inspiracją dla dzieci już tego lata! 🦸‍♀️

Fundacja Perspektywy Women in Tech w porozumieniu z Programem Projektor organizuje rekrutację do V edycji WOLONTARIATU IT for SHE 🚀, w ramach którego poprowadzisz 2 projekty edukacyjne 💡 w formie zajęć online z programowania i nowych technologii dla dzieci ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce w terminie lipiec - październik 💪.

Co oferuje program?

✔️  sprawdzisz się w roli ekspertki i edukatorki nowych technologii
✔️  zainspirujesz dzieci ze szkół podstawowych
✔️  weźmiesz udział w szkoleniach o tym, jak edukować w nowych technologiach, pracować z dziećmi oraz jak występować publicznie nawet w erze online’u
✔️  uruchomisz swój potencjał

Może dzięki Tobie ktoś zmieni swoje plany na przyszłość lub rozbudzi w sobie pasję do technologii!
Podczas spotkań online będziesz pokazywać piękno technologii dzieciom, które już nie mogą się doczekać na spotkania z Tobą!
Nie martw się - nie będziesz w tym sama. Otrzymasz kompleksowe szkolenie z najlepszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Cię przez cały program. Projekty prowadzone są w parach, więc masz szansę poznać nowe, ciekawe osoby! Możesz zgłosić się również z koleżanką!

Sprawdź na czym polega Wolontariat IT for SHE i aplikuj 📝. Link w pierwszym komentarzu.
Razem rozbudźmy miłość do nowych technologii!  :)  "

Będziemy także wdzięczni za rozesłanie mailingu na Wasze bazy - treść mailingu załączam poniżej:

Cześć!

Zostań ekspertką od nowych technologii!

Chciałabyś sprawdzić się w roli Mentorki? Razem z Perspektywy Women in Tech zapraszamy do programu wolontariatu IT for SHE Kids. Zgłoszenia zbieramy do 27 czerwca!

ZAPISZ SIĘ

Na czym polega program?

Będziesz miała możliwość realnie wpłynąć na kształtowanie młodych umysłów - poprzez projekty edukacyjne online dotyczące IT & TECH z dziećmi z mniejszych miejscowości i wsi z całej Polski! W miesiącach lipiec-październik zapraszamy Cię do przeprowadzenia projektów, każdy składających się w sumie z 6 spotkań po 1,5h. To niedużo, prawda? A zmienić może bardzo dużo

Do roli ekspertki zostaniesz przez nas dobrze przygotowana. Weźmiesz udział w inspirującym szkoleniu z najlepszymi ekspertami, wybierzesz sobie gadżety i pomoce naukowe, które będziesz chciała pokazać dzieciakom oraz kompankę do współprowadzenia zajęć. Projekty prowadzimy w parach, więc masz szansę poznać nowe, ciekawe osoby! Możesz zgłosić się również z już znajomą koleżanką! :)

Dzięki programowi masz szansę:

• sprawdzić się w roli mentorki i edukatorki,
  • poznać specjalistów z najlepszych firm technologicznych
  • i wspierać rozwój bystrzaków technologicznych już od najmłodszych lat :)

Fajny pomysł na lato i jesień!

To jak - dołączasz do nas?

ZAPISZ SIĘ

Zobacz jak to wyglądało w poprzednich edycjach!

Do zobaczenia!

Partnerzy

Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz podgląd wiadomości w przeglądarce.

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO uprzejmie informujemy, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, kod pocztowy 00-511 (dalej także: "Fundacja"), numer KRS: 0000176397
2) z powołanym w Fundacji Inspektorem Ochrony Danych mogą Państwo się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Fundacji (z dopiskiem "IOD") lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: rodo@perspektywy.org
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
- w celach marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach) - jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług