The International School on XFEL: Science and Instrumentation

Zapraszamy do udziału w trzydniowej szkole: The International School on XFEL: Science and Instrumentation, która odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w dniach 10-12 października 2018.

Szkoła organizowana jest przez Politechnikę Gdańską oraz Bałtycki Federalny Uniwersytet im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie (Rosja).

Przewodniczącymi Komitetu Organizacyjnego są prof. dr hab. inż. Wojciech Sadowski, prof. zw. PG - Dziekan Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz
prof.  Anatolij Snigirev z Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. Immanuela Kanta.

Szczegóły dotyczące szkoły można znaleźć na tutaj

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Na wykłady szkoły XFEL obowiązuje wstęp wolny.
Chęć do udziału w szkole należy zgłaszać do Pawła Wojdy na adres: pawwojda@pg.edu.pl