Stypendia w ramach szóstej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn"

Drogie Studentki Wydziału FTiMS!
 
Zachęcamy do skorzystania z możliwości aplikowania o stypendia w ramach szóstej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel. Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2020/2021, każde w wysokości 12.000 zł brutto.
 
Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i  wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem.
Chcemy pomóc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.
Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki
- doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto). Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland
sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.
 
Aplikować można do 20 czerwca br.
Więcej informacji: