Praktyki w Trefl SA

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 600 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników.

Kogo szukamy?

We współpracy z Politechniką Gdańską poszukujemy grupy zaangażowanych i zdolnych studentów, którzy w ramach bezpłatnych studenckich praktyk opracują unikatowy projekt nowego produktu dla dzieci.

Koncept projektu:

Nasze oczekiwania:

Co oferujemy?

• współuczestnictwo w innowacyjnym projekcie realizowanym dla dużej, rozpoznawalnej marki
  • możliwość pozyskania praktycznej wiedzy przy tworzeniu produktu (od pomysłu do wdrożenia na półkę)
  • wsparcie mentora na każdym etapie opracowywania produktu

Brzmi interesująco? Wyślij swoje zgłoszenie na adres: justyna.szostak@pg.edu.pl i przekonaj nas w kilku zdaniach, że to właśnie Ciebie warto zaprosić do udziału w tym projekcie.