Laur Innowacji i Studia z Przyszłością dla kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej !!!

Mamy przyjemność poinformować, że w trzeciej edycji Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” aż trzy kierunki studiów prowadzone przez nasz Wydział uhonorowane zostały certyfikatem i znakiem jakości „Studia z przyszłością”. A są to:

- Inżynieria danych – Data Science - studia podyplomowe,
- Nanotechnologia – studia II stopnia,
- Geometria i grafika komputerowa - specjalność na kierunku studiów: Matematyka, studia II stopnia.

Ponadto Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego nadzorowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznała Certyfikat Nadzwyczajny - Laur Innowacji dla studiów podyplomowych Inżynieria danych – Data Science! Wyróżnienie to przyznawane jest za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań wspierających proces dydaktyczny.

Certyfikaty programu „Studia z Przyszłością” potwierdzają najwyższą jakość kierunków, jakie Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oferuje kandydatom na studia.

Łącznie Politechnika Gdańska w tegorocznym konkursie zdobyła aż 16 certyfikatów Studia z przyszłością  - to najlepszy wynik w skali kraju! Więcej o wyróżnieniach dla naszej Uczelni - tutaj.

Twórcom tego sukcesu oraz studentom – gratulujemy i życzymy pasji w realizowaniu planów!

Załączone pliki