Laboratoria z fizyki dla uczniów pomorskich szkół

Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych oraz liceów ogólnokształcących z województwa pomorskiego do udziału w cyklu laboratoriów z fizyki. Pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia odbędą się 13 listopada.

Laboratoria z fizyki dla uczniów pomorskich szkół odbywać się będą we wtorki w godz. 9:00-10:30, równolegle do przeprowadzanych wykładów w salach 7A oraz 7B na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

Lista dostępnych ćwiczeń laboratoryjnych znajduje się [tutaj].

Zapisy na dane wejście laboratoryjne należy składać najpóźniej na tydzień przed planowanym terminem. Maksymalna liczba osób na jedno wejście laboratoryjne wynosi 30. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualny harmonogram wejść laboratoryjnych można znaleźć [tutaj].

Wstępnych rezerwacji można dokonywać drogą elektroniczną na adres: tadeusz.miruszewski1@pg.edu.pl (dr inż Tadeusz Miruszewski) lub bogstrze@pg.edu.pl (dr inż. Bogumiła Strzelecka, doc. PG). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 348 66 12 oraz 58 348 66 19.