GUT International Career Day 2020, 9 stycznia 2020

Znajdź wymarzoną pracę podczas GUT International Career Day 2020”.

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej i Dział Międzynarodowej Współpracy Akadmickiej zapraszają wszystkich studentów i absolwentów na targi pracy „GUT International Career Day 2020”.

Targi odbędą się w Gmachu Głównym PG, na  Dziedzińcu Farenheita, w dniu 9 stycznia w godzinach 10.00-15.00.

Absolwenci Politechniki Gdańskiej bez problemów znajdują ciekawą, dobrze płatną pracę. Jeśli także chcesz znaleźć pracę swoich marzeń, przyjdź koniecznie na „GUT International Career Day2020”, gdzie spotkasz pracodawców z wielu branż: produkcyjnej, inżynierii mechanicznej, elektroniki, telekomunikacji, IT, konstrukcyjnej i finansowej.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim studentom z zagranicy i studentom, którzy sprawnie posługują się językiem angielskim. Na targach na zainteresowanych czekać będą przedstawiciele następujących firm:

• State Street Bank International GmbH
  • Refinitiv
  • VBW Engineering sp. z o.o.
  • Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk
  • Bauhaus Sp. z o.o.
  • NOKIA
  • Spartez
  • HAAD
  • SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
  • Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o.

Podczas targów będzie też możliwość skonsultowania swojego  cv u doradcy zawodowego lub przedstawiciela wystawców. Wstęp jest bezpłatny, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.