Dzień Otwarty Wydziału FTiMS

W pierwszym dniu wiosny zapraszamy wszystkich maturzystów, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z oferta edukacyjną Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej! W programie: spotkanie z prodziekan ds. kształcenia dr Brygidą Mielewską, prezentacja kierunków i specjalności na studiach I stopnia, prezentacja kół naukowych oraz spotkanie z Wydziałową Radą Studentów.

Studenci zabiorą Was na wycieczkę po Wydziale, pokażą nasz ukochany dziekanat, sale wykładowe i laboratoria. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z rekrutacją, przebiegiem studiów, ofertą zagranicznych wymian studenckich i realizowaniem studenckich pasji i zainteresowań.

Szczegółowy harmonogram dnia otwartego 21 marca 2019 r.

11:00 – 11:15

Spotkanie z Prodziekan ds. Kształcenia

dr Brygidą Mielewską

Sala 252