Dzień Liczby PI już 14 Marca w Audytorium Centrum Nanotechnologii A.

Wydziałowa Rada Studentów ma zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników oraz studentów Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na to wyjątkowe wydarzenie. Podczas Gali Złotych Całek 2019 rozdane zostaną nagrody w kategorii m.in. "Promyk Wydziału", "Master of Maths", "Master of Physics" i wiele innych. W tym roku zdecydowaliśmy się również nagrodzić "Studenta/Studentkę na medal". Głosowanie trwa do 12 Marca, więcej informacji na stronie WRS FTIMS na facebook'u.  Nastrojową muzykę zapewni Bartosz Dopke, student naszego Wydziału, a o dobry humor zadba druga już edycja FTIMSialiady. Podczas Gali rozlosowane zostaną także nagrody dla osób, które wzięły udziały w zimowej Akcji Ankietyzacji.

Harmonogram Wydarzenia:

11:00 Gala Złotych Całek 2019