Dni Narodowego Centrum Nauki

Od sześciu lat Dni Narodowego Centrum Nauki organizowane są w różnych częściach kraju i gromadzą setki uczestników. W tym roku zaszczyt bycia gospodarzem przypadł Politechnice Gdańskiej, która przy organizacji współpracuje z Uniwersytetem Gdańskim oraz Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.

Gościem honorowym wydarzenia będzie Jarosław Gowin – wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Wydarzenie składa się z warsztatów z zakresu obsługi administracyjnej i finansowej projektów, na które rejestracja już się zakończyła, oraz ze spotkań tematycznych otwartych, na których omówione zostaną kwestie związane z pozyskiwaniem grantów, oferowanych przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych.

Dni Narodowego Centrum Nauki odbędą się 9 i 10 maja w budynku Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

Więcej informacji na stronie NCN

Program wydarzenia