VII edycja Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych NOMAD.

• Koło Naukowe Statystyki Matematycznej "GAUSS" działające przy Politechnice Wrocławskiej na kierunku Matematyka na Wydziale Matematyki chciałoby zaprosić Państwa Uczelnię do wzięcia udziału w siódmej edycji Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych NOMAD, których tematyka ściśle związana jest z programistycznym podejściem do analizy danych.

Konkurs NOMAD jest okazją do zademonstrowania i doskonalenia umiejętności zespołowego rozwiązywania zadań i problemów statystycznych. Kierujemy go do wszystkich studentów szkół wyższych, którzy posiadają podstawową wiedzę ze statystyki i programowania.

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej zawodów nomad.im.pwr.wroc.pl, znajduje się tam między innymi regulamin zawodów, formularz zgłoszeniowy i przykładowe zadania.